Baara ... už je to kus psa ...

28. ledna 2010 v 14:19 |  Bernský salašnický pes - Baara
Vkládám do galerie několik nových fotografií, více na albech. Počasí bohužel nedovolí, aby mohla být venku delší dobu, natož nějaké procházky (ani se nikomu moc nechce, samozřejmě.... já nemůžu a chlapi přijdou z práce a ze školy prochladlí a jsou rádi, že můžou být v teple).
Baara je lump první třídy, v nestřeženém okamžiku všechno sebere a zdrhne (doslova). Terorizuje kočky, kocour zaleze, jen ji zahlédne. Při osobní konfrontaci syčí - a to na ní platí asi víc, než když ji Cheera pohlavkuje tlapkama. Ta je trpělivější, je to přeci jenom máma, je vykastrovaná a je to pohodář. Jsou to ale komický situace, když drápkama chytne Baaru za ucho, ta ani nezakňučí, ale ani se nehne, jen čeká, co bude ... A pokud si ani potom nedá říct a provokuje dál, čapne jí oběma tlapkama za čumák ... To už je asi nejvyšší stupeň obrany, dál to zatím nedošlo. Pak je jen pronásleduje, než si najdou skulinku, kam se naše koule nedostane. Hlídkuje u jejich misek, občas se jí podaří něco v běhu zbaštit, ale už moc dobře ví, že se to nesmí.
Pelíšek v ložnici už je v likvidaci, rozměrově by sice ještě stačil ... ovšem to noční okusování a ohlodávání dřevěných madel ... Takže šel hned za plyšovými hračkami, které mají v sobě pískátka ... Budíček ve tři ráno tímto způsobem - děkuji, stačilo. Jsme nevyspalí už tak.... Prostě jako s miminem. Jediné, za co jí miluju, je to, že se naučila chodit čůrat na jedno místo, je to oplechovaný podstavec pod kamna (která jsme přestěhovali ....) - rozložím hadříky a je. Ráno peru, jako plínky.... Prostě mateřská se vším všudy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama