Jsou mi tři měsíce ...

14. února 2010 v 22:20 |  Bernský salašnický pes - Baara
Tak dneska jsou našemu psímu miminu tři měsíce.... No a co, tři měsíce, nebo dva, nebo čtyři ... Pozor, TŘI MĚSÍCE, to jsou pro pejska důležité 'narozeniny'!!!
Dostane třetí očkování a je to hotový pes. Může totiž mezi lidi a mezi psy a mezi ostatní živé tvory vůbec !!! Je odolný a připravený skočit do opravdového života. Může se kamarádit, honit a prát, a jeho páníčkové nemusí mít tolik strachu, že někde něco očichá, z čeho pak někdy něco chytne.
Baara je kusanec, zítra jdeme za naší paní veterinářkou pro to důležité očkování, zvážíme se a hned Vám dám echo, jaký to kusanec vlastně je. Má ohromné packy, ohromnou sílu a ohromný hlas ... Má to být miminko a je to ďáblík se všudypřítomnými zoubky a chutí všechno a všechny rozcupovat. Je to divoch, který si nenechá nic líbit a nikomu nic nedaruje.... Jediný, kdo na to doplácí, je náš kocour Maxíček, který před ní zdrhá, jak jí zahlídne, prská a syčí a nakonec vyskočí na parapet (ach bože, já mu tam dala ty papriky ... snad je nepřehlédne ...), Baara ho neskutečným způsobeme nahání, ale i Cheeru, jeho maminu... Ale když přijde ke konfrontaci, kočky vítězí ... Ukážou Baaře, co je to šelma kočkovitá a k čemu že mají své ostré a pohotové drápky. Pak je slyšet jen kňučení a dusot naší kobylky Baary, jak někoho z nás hledá a chce si postěžovat.
Věčně se shání po něčem do bříška, baštu má rozdělenou zhruba na tři díly, dostává ráno, v poledne a večer příděl granuli (od Acany, po které měla průjem, jsme přešli na K9), míchám je do vařené rýže a namočeného rohlíku, aby se něčím zaplnila, protože granule samotné smlsne na jeden zátah. Uvidíme, co nám poví zítra vet, snad je vše v pořádku... Necháme prohlédnout klouby, kostru ... Po Aghatě mám strach, podvědomě pořád hledám nějaké bouličky po těle, při každém hlazení se děsím... kdyby náhodou ... Ale ne, to se nemůže opakovat...
Jen na okraj .... máme 16,5 kg ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | 18. prosince 2013 v 15:33 | Reagovat

Jé to je krásný pejsek. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama